My potrzebujemy piłkarza na już. Mamy niby świetnych wychowanków, którzy nie dostają szansy nawet przy dobrym wyniku...
I nawet jakby Franka ściągnęto jako "last minute" to bym się cieszył. Bo z całym szacunkiem dla Ćwielonga, ale nawet Franek w wieku 35 lat w porównaniu z 23-letnim Piotrkiem to jak porównywać Messiego do dajmy na to naszego reprezentanta Rogera (no może trochę wyolbrzymiłem).