Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15712
Stary 24.08.2009, 14:08
Enterpr!se napisał(a):Wyświetl post
A ja myśle że mając 2 mln zł można (było) kupić dwóch bramkostrzelnych zawodników z I ligii i jeszcze by zostało . Któryś na pewno by wyrósł na dobrego napastnika. A tak to sprowadzimy jakąs namiastkę napastnika z Brazylii lub Afryki
My potrzebujemy piłkarza na już. Mamy niby świetnych wychowanków, którzy nie dostają szansy nawet przy dobrym wyniku...

I nawet jakby Franka ściągnęto jako "last minute" to bym się cieszył. Bo z całym szacunkiem dla Ćwielonga, ale nawet Franek w wieku 35 lat w porównaniu z 23-letnim Piotrkiem to jak porównywać Messiego do dajmy na to naszego reprezentanta Rogera (no może trochę wyolbrzymiłem).
Ostatnio edytowane przez eMTe : 24.08.2009 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując