Cytat:
Super.
Będac w naszej sytuacji, nie kupuje sie grajków, którzy MOGĄ WYROSNĄĆ bo takich mamy vide Ćwielong, tylko trzeba nam chłopa który wejdzie w sobote na plac przeciwko Jadźce i wsadzi 2 bramki.
|
A myślisz że Lewandowski to skąd się wziął. A z tego co się zanosi to tylko Ćwielong nam zostanie. I poza tym to skąd ty weźmiesz takiego "chłopa" za 0,5 mln euro

Pewności nigdy nie ma. W tym momencie to trudno powiedzieć co Wisła powinna zrobić. W końcu kasa będzie za Kalu Uche, a jak się Brożek rozstrzela to za pół roku pójdzie za 3-3,5mln. W końcu transfermarkt.de wycenia go na 4,5mln €
