|
Costly moze i jakies umiejetnosci ma, ale to raczej jest typ Ekwueme Emanuela, z ktorym sa klopoty poczawszy od powrotow z wakacjii, poniewaz przed kazda runda umiera mu ta sama babcia, a skonczywszy na przejawach maksymalnego olewactwa na boisku. Ktos naprawde sadzi, ze Skorza zmusilby tego lenia patentowanego majacego przy okazji Polske serdecznie w nosie do zapiepszania na 100 % przez pelne 90 minut ? Bo w moim przypadku powiedziec, iz bardzo w to watpie, to malo.
Jednak jacys nastepcy Brozka beda sie musieli pojawic i po prostu nawet nie dopuszczam do siebie mysli, ze wyjdzie tak jak w przypadku odejscia dwoch poprzednich krolow strzelcow, za ktorych do dzisiaj nie udalo sie sciagnac nikogo sensownego i uratowal nas fart polegajacy na tym, ze bedacemu od lat w klubie Brozkowi, udalo sie ostatecznie udzwignac presje zdbywania goli. Teraz jednak jestem przekonany, iz takiego samego numeru z Cwielongiem juz nie da rady powtorzyc.
Skorza zawsze powtarzal, ze w przypadku odejscia Pawla, bedzie chcial w jego zastepstwo sprowadzic do Wisly dwoch zawodnikow, co akurat teraz wydaje sie byc jeszcze bardziej zasadne biorac pod uwage sytuacje z Gargula oraz Boguskim, ktorzy w tej rundzie juz nam za wiele nie pomoga o ile w ogole.
|