Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15708
Stary 24.08.2009, 13:53
Enterpr!se napisał(a):Wyświetl post
A ja myśle że mając 2 mln zł można (było) kupić dwóch bramkostrzelnych zawodników z I ligii i jeszcze by zostało . Któryś na pewno by wyrósł na dobrego napastnika. A tak to sprowadzimy jakąs namiastkę napastnika z Brazylii lub Afryki
Super.
Będac w naszej sytuacji, nie kupuje sie grajków, którzy MOGĄ WYROSNĄĆ bo takich mamy vide Ćwielong, tylko trzeba nam chłopa który wejdzie w sobote na plac przeciwko Jadźce i wsadzi 2 bramki.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując