Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2722
Stary 24.08.2009, 13:51
Miłość do drużyny nie może zaślepiać. Fajnie,ze chłopak identyfikuje się z Białą Gwiazdą,ale ponadto bezsensownie kozaczy na boisku i za dużo gada z prasą. Po takim Kałużnym większość jechała po jego wywiadach a tu Małecki jest zupełnie nie do ruszenia. Co on nam wygrał? 10 dobrych meczyków i już woła jak Sobol po 4 latach walki na całego bez pozerstwa...
A tam...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując