|
Jak zwykle stawałem po stronie Małeckiego (kwestia nowego kontraktu+przydatności do drużyny) Tak bardzo mi się nie podoba jego gwiazdorzenie. Małemu coraz częściej puszczają nerwy, nawet w sytuacjach gdy nie ma racji. Mam nadzieję , że Skorża utemperuje chłopaka w szatni, bo kiedyś to się może skończyć czerwoną kartką...
Ostatnio edytowane przez Lysy : 24.08.2009 o godz. 13:52.
|