For_FuN_ napisał(a):

|
Ale co ma sila ligi do klasy pilkarzy w niej wystepujacych?
|
No tym mnie zniszczyłeś

Co do ligi słoweńskiej - gdzie jest Maribor (którego, owszem, laliśmy w pucharach, ale to przeszłość) a gdzie my? nie żyjmy przeszłością.
Koniec z mojej strony. Nie będę się spierać. Choć widzę, że nie tylko ja tu powątpiewam w to, że Paweł podbije Anglię.