Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15707
Stary 24.08.2009, 13:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma sila ligi do klasy pilkarzy w niej wystepujacych?
No tym mnie zniszczyłeś

Co do ligi słoweńskiej - gdzie jest Maribor (którego, owszem, laliśmy w pucharach, ale to przeszłość) a gdzie my? nie żyjmy przeszłością.

Koniec z mojej strony. Nie będę się spierać. Choć widzę, że nie tylko ja tu powątpiewam w to, że Paweł podbije Anglię.
Odpowiedz cytując