Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15706
Stary 24.08.2009, 13:38
felipe napisał(a):Wyświetl post
No ale jak uważać, że ta liga jest silna? Europa weryfikuje rok w rok jej potęgę. Sami się o tym przekonujemy dośc regularnie. To raz.
Dwa - widzisz masowe odejścia z ligi na zachód? Nie, odeszli Murawski na łąwke w Rosji, Zieniu i Baszczu do Grecji za free, Majewski do II ligi angielskiej... Rzeczywiscie potęga.
Ale co ma sila ligi do klasy pilkarzy w niej wystepujacych? Przypominam, ze mowimy o umiejetnosciach Brozka, a nie Podstawka czy innych tego typu pilkarzy. Idac twoim tropem Kirm nie mogl okazac sie dobrym pilkarzem, bo przeciez gral w lidze jeszcze slabszej od naszej...to ma jakis sens?

Wolny kraj, jesli chcesz to mozesz umniejszac umiejetnosci Brozka...prosze bardzo, tylko na jakiej podstawie to robisz? Tego zaprawde juz nie wiem.
Odpowiedz cytując