felipe napisał(a):

No ale jak uważać, że ta liga jest silna? Europa weryfikuje rok w rok jej potęgę. Sami się o tym przekonujemy dośc regularnie. To raz.
Dwa - widzisz masowe odejścia z ligi na zachód? Nie, odeszli Murawski na łąwke w Rosji, Zieniu i Baszczu do Grecji za free, Majewski do II ligi angielskiej... Rzeczywiscie potęga.
|
Ale co ma sila ligi do klasy pilkarzy w niej wystepujacych? Przypominam, ze mowimy o umiejetnosciach Brozka, a nie Podstawka czy innych tego typu pilkarzy. Idac twoim tropem Kirm nie mogl okazac sie dobrym pilkarzem, bo przeciez gral w lidze jeszcze slabszej od naszej...to ma jakis sens?
Wolny kraj, jesli chcesz to mozesz umniejszac umiejetnosci Brozka...prosze bardzo, tylko na jakiej podstawie to robisz? Tego zaprawde juz nie wiem.