Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
15705
24.08.2009, 13:29
A ja myśle że mając 2 mln zł można (było) kupić dwóch bramkostrzelnych zawodników z I ligii i jeszcze by zostało
. Któryś na pewno by wyrósł na dobrego napastnika. A tak to sprowadzimy jakąs namiastkę napastnika z Brazylii lub Afryki
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Enterpr!se
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enterpr!se
Znajdź inne posty napisane przez Enterpr!se