Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15705
Stary 24.08.2009, 13:29
A ja myśle że mając 2 mln zł można (było) kupić dwóch bramkostrzelnych zawodników z I ligii i jeszcze by zostało . Któryś na pewno by wyrósł na dobrego napastnika. A tak to sprowadzimy jakąs namiastkę napastnika z Brazylii lub Afryki
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Odpowiedz cytując