Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15703
Stary 24.08.2009, 13:11
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Janczyk byłby to świetny ruch. Costly nie.
Stawiajmy na Polaków. Nie można zaburzyć struktury klubu poprzez zbyt dużą liczbę obcokrajowców.
Już wymieniliśmy Baszcza i Zienia na Kirma i Alvaraze. Jest ok ale to już w zupełności wystarczy. Teraz czas na Polaka.
To albo budujemy ekipę silną albo polską Nie da się rozdwoić.
Odpowiedz cytując