Incognito2192 napisał(a):

Brożek wcale jeszcze nie odszedł.
A co do Costly'ego - powtarzam raz setny, że ten człowiek nie chce grać w Polsce, nie nauczył się jezyka i z 70 ligą świata trzyma go tylko kontrakt z Bełchatowem.
|
Paweł odejdzie jutro.
I od jutra też, nie mamy żadnego PRAWDZIEWEGO napastnika w kadrze.
I szczerze mowiac. Nie mam pomyslu kogo by mogli teraz do nas sprowadzic;o