Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15700
Stary 24.08.2009, 13:03
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Brożek wcale jeszcze nie odszedł.

A co do Costly'ego - powtarzam raz setny, że ten człowiek nie chce grać w Polsce, nie nauczył się jezyka i z 70 ligą świata trzyma go tylko kontrakt z Bełchatowem.
Paweł odejdzie jutro.
I od jutra też, nie mamy żadnego PRAWDZIEWEGO napastnika w kadrze.

I szczerze mowiac. Nie mam pomyslu kogo by mogli teraz do nas sprowadzic;o
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując