Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 24.08.2009, 12:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czyli jest to opinia osoby operującej betorniarka, czyli że tak powiem, rozmyślania budowlańca na temat tego czy skończą. Jak dla mnie to fajno, ze jest wywiad z "nikim" ale pokazuje budowe stadionu od środka.
Czasem taka wypowiedz wiecej pokaże, niż wywiad z szefem działu układania płytek.
Która gazeta prawde mówi? która?
Pomysł na wywiad może i fajny, ale nie poprzez okładkę na której widnieje Platini i napis "Euro mamy z głowy" a w artykule rozterki pana Mańka drajwera betoniarki.

Która? Żadna, tylko że niektóre mają bardziej bulwarowy charakter inne mniej.
the end
Odpowiedz cytując