szprotson napisał(a):

czyli jest to opinia osoby operującej betorniarka, czyli że tak powiem, rozmyślania budowlańca na temat tego czy skończą. Jak dla mnie to fajno, ze jest wywiad z "nikim" ale pokazuje budowe stadionu od środka.
Czasem taka wypowiedz wiecej pokaże, niż wywiad z szefem działu układania płytek.
Która gazeta prawde mówi? która?
|
Pomysł na wywiad może i fajny, ale nie poprzez okładkę na której widnieje Platini i napis "Euro mamy z głowy" a w artykule rozterki pana Mańka drajwera betoniarki.
Która? Żadna, tylko że niektóre mają bardziej bulwarowy charakter inne mniej.