Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10605
Stary 24.08.2009, 12:58
<wislak88> napisał(a):Wyświetl post
100zł albo 200zł i 4 punkty karne. Z reguły dają ten niższy jak nie było to przewinienie niebezpieczne
jak to fotoradar go złapał to niech się lepiej przygotuje na ten wyższy pułap - czyli 200 i 4 pkt.
I
Odpowiedz cytując