For_FuN_ napisał(a):

To dziwne, bo to nie tyle krol strzelcow, co najlepszy pilkarz tej ligi w opiniach dziennikarzy, ekspertow i kibicow, ale coz...
Wnioskuje z twojej wypowiedzi, ze reszta naszych pilkarzy to wogole totalne niedojdy, bo co to za liga .
|
No ale jak uważać, że ta liga jest silna? Europa weryfikuje rok w rok jej potęgę. Sami się o tym przekonujemy dośc regularnie. To raz.
Dwa - widzisz masowe odejścia z ligi na zachód? Nie, odeszli Murawski na łąwke w Rosji, Zieniu i Baszczu do Grecji za free, Majewski do II ligi angielskiej... Rzeczywiscie potęga.