Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15698
Stary 24.08.2009, 12:48
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ale weź pod uwagę co to za liga...
Każda liga ma jakiegoś króla strzelców, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Ileż to nasi solidni kopacze pograli z estośnkim potentatem?
To dziwne, bo to nie tyle krol strzelcow, co najlepszy pilkarz tej ligi w opiniach dziennikarzy, ekspertow i kibicow, ale coz...

Wnioskuje z twojej wypowiedzi, ze reszta naszych pilkarzy to wogole totalne niedojdy, bo co to za liga .
Odpowiedz cytując