felipe napisał(a):

Ale weź pod uwagę co to za liga...
Każda liga ma jakiegoś króla strzelców, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Ileż to nasi solidni kopacze pograli z estośnkim potentatem?
|
To dziwne, bo to nie tyle krol strzelcow, co najlepszy pilkarz tej ligi w opiniach dziennikarzy, ekspertow i kibicow, ale coz...
Wnioskuje z twojej wypowiedzi, ze reszta naszych pilkarzy to wogole totalne niedojdy, bo co to za liga

.