Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15697
Stary 24.08.2009, 12:36
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam niektore opinie i widze, ze wedlug niektorych Brozek to mizerny pilkarz(widac cudem zostal 2-krotnym krolem strzelcow)...az trudno uwierzyc, ze jakis "kibic" Wisly tak deprecjonuje umiejetnosci Pawla. Ciekawe co sam zawodnik sobie mysli zagladajac na forum? Ja bylbym troszke wkurzony .
Ale weź pod uwagę co to za liga...
Każda liga ma jakiegoś króla strzelców, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Ileż to nasi solidni kopacze pograli z estośnkim potentatem?
Odpowiedz cytując