For_FuN_ napisał(a):

Tak czytam niektore opinie i widze, ze wedlug niektorych Brozek to mizerny pilkarz(widac cudem zostal 2-krotnym krolem strzelcow)...az trudno uwierzyc, ze jakis "kibic" Wisly tak deprecjonuje umiejetnosci Pawla. Ciekawe co sam zawodnik sobie mysli zagladajac na forum? Ja bylbym troszke wkurzony .
|
Ale weź pod uwagę co to za liga...
Każda liga ma jakiegoś króla strzelców, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Ileż to nasi solidni kopacze pograli z estośnkim potentatem?