Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline
#
10601
24.08.2009, 12:19
Witam! Pytanie mam może nieco nietypowe, ale cóż...
A mianowicie jaka jest maksymalna dopuszczalna prędkość na ulicy Bora - Komorowskiego w Krakowie? Proszę tylko o pewne odpowiedzi. Pozdrawiam
Żurawek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żurawek
Znajdź inne posty napisane przez Żurawek