Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2715
Stary 24.08.2009, 11:55
Małecki jest na rozdrożu.

Zaczyna grać w drużynie 1sze skrzypce i albo będzie następną ikoną Wisły po Żurawiu, Franku czy Brożku - wymieniając tylko napastników - albo skończy jak Nikola, który talent miał, Wisłę kochał ale sobie życie zawalił przez niepoukładanie w głowie.

Ja za Małego kciuki trzymam.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując