|
Najbardziej śmieszą mnie ci martwiący się o Brożka ,czy aby da sobie radę w Fulham.
Mnie osobiście interesuje ,by Wisła dostała konkretne pieniądze za swojego napastnika a czy on się nadaje ,czy nie to jego sprawa i drużyny która go kupi.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|