Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1901
Stary 24.08.2009, 11:40
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Gram na ogromnej bazie danych, rok 2013 i newgenow angielskich jak na lekarstwo. Owszem, sa tacy, ktorzy w przyszlosci moga cos tam zdzialac, ale jak za 16 latka chca 10M to ja podziekuje
Dodatkowo widac ze rozwojowi zbytnio nie sa wiec sobie darowalem.

Mam teraz mozliwosc sprzedania Messiego i zamiany na Torresa ale sie jeszcze zastanawiam

Ogolnie przez dwa lata dzieki dobrym ruchom transferowym udalo mi sie uzbierac 90M i mysle wlasnie nad Torresem bo Messi jednak woli grac w innej lidze niz angielska :/
To masz jakoś dziwnie. Ja mam rok 2012 i minimum 40 talentów na liście z Anglii. Właśnie do Tottenhamu szukałem młodego rozwojowego lewego pomocnika i znalazłem 19 latka praktycznie do gry od zaraz za 4 miliony euro. Sprawuje się nieźle, następny sezon jego.

Torres to bestia jest na początku gry. Z napastników wymiata rówineż Aguero, Vagner Love, Keirrison, Milevskiy,

Edit:
Jeszcze co do tych new genów: Niektóre są śmiesznie tworzone. Np scout ocenia mi potencjał środkowego obrońcy, że będzie dobry jak powiedzmy Nesta ( tu wstaw dowolnego zajebistego obrońcę) a gość ma 180 cm ...taki potencjał a warunków bozia nie dała na środek obrony. No, ale szybki jest to będzie czyścił jak Cannavaro, to co wysoki nie zdoła
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.08.2009 o godz. 11:55.
..
Odpowiedz cytując