To masz jakoś dziwnie. Ja mam rok 2012 i minimum 40 talentów na liście z Anglii. Właśnie do Tottenhamu szukałem młodego rozwojowego lewego pomocnika i znalazłem 19 latka praktycznie do gry od zaraz za 4 miliony euro. Sprawuje się nieźle, następny sezon jego.
Torres to bestia jest na początku gry. Z napastników wymiata rówineż Aguero, Vagner Love, Keirrison, Milevskiy,
Edit:
Jeszcze co do tych new genów: Niektóre są śmiesznie tworzone. Np scout ocenia mi potencjał środkowego obrońcy, że będzie dobry jak powiedzmy Nesta ( tu wstaw dowolnego zajebistego obrońcę) a gość ma 180 cm ...taki potencjał a warunków bozia nie dała na środek obrony. No, ale szybki jest to będzie czyścił jak Cannavaro, to co wysoki nie zdoła
