Zola napisał(a):

|
moje pytanie: kumpla zlapal radar i dostal powiadomienie o tym wlasnie. Jechal ponad 70km/h w miejscu gdzie do 50 bylo ograniczenie, a nie wie co mu "grozi" za to, tzn ile kasy i pkt?
|
Google rzadzi , google radzi, google nigdy cie nie zdradzi.. Haslo: taryfikator mandatow
Cytat:
. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 11 - 20 km/h 50 - 100
38. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 21 - 30 km/h 100 - 200
39. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 31 - 40 km/h 200 - 300
40. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 41 - 50 km/h 300 - 400
41. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 51 km/h 400 - 500
|
Punkty:
Cytat:
01
- powyżej 50 km/h 10
02
-od 41 do50 km/h 8
03
- od 31 do 40 km/h 6
04
-od 21 do30 km/h 4
05
- od 11 do 20 km/h 2
06
-od 6 do 10 km/h 1
07
Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym 2
|
kolega najpewnie miesci sie w tym zakresie
Cytat:
38. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 21 - 30 km/h 100 - 200
04 -od 21 do 30 km/h 4
|
wiec pewnie 200 zl i 4 pkt
