|
Senior Member
Offline
|
#3831

24.08.2009, 11:29
|
cfa napisał(a): 
|
I podobna ma propozycję z Wigan, więc raczej nie przyjdzie do Wisły. Za 500 tys. Euro mozna by spróbować wycićgnąć talenty z Gorzowa i Łęcznej nazwisk niestety nie pamietam ...
|
Nakoulma i Traore? ;>
|
|