Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15693
Stary 24.08.2009, 11:27
Brożek wcale jeszcze nie odszedł.

A co do Costly'ego - powtarzam raz setny, że ten człowiek nie chce grać w Polsce, nie nauczył się jezyka i z 70 ligą świata trzyma go tylko kontrakt z Bełchatowem.
Odpowiedz cytując