|
Jak zarzad spieprzy sprawe i nie sprowadzi nikogo na miejsce Brozka to bedzie skandal. Poczatek sezonu pokazal, ze sa bardzo duze szanse aby obronic mistrzostwo i powalczyc o LM na nowym stadionie. I przykre by bylo gdyby nie udalo sie tego celu zrealizowac z powodu pozaboiskowych przyczyn. Nie moze byc tak, ze pilkarze i trener dadza z siebie wszystko, a klub bedzie im jeszcze rzucal klody pod nogi.
Bo nie dosc, ze w trakcie sezonu zabiera sie druzynie jej najbardziej wartosciowego zawodnika to jeszcze sa w ogole jakies watpliwosci co do jego nastepcy. Dla mnie powinien przyjsc Costly i ten Węgier. To co zostanie + kasa z Uche powinna spokojnie wystarczyc na pokrycie budzetu.
|