wisl@k_TS napisał(a):

Źródło: Futbol News.
Ta gazeta straciła wiarygodność dla mnie jak na pierwszej stronie walnęli że 'pan Maniek z betoniarki z Narodowego mówi że zabiorą nam Euro bankowo'
|
Pan Maniek mówił,że z takim guzdraniem się to nigdy na euro się nie wyrobimy. Ot subtelna różnica. Chodź fakt, trochę to śmieszne z Maniusiem. Ja bym się tak z tego faktu nie śmiał, wydadzą na chłopca jakieś śruty a facet może okazać się wzmocnieniem na te kilka spotkań, a nuż widelec. Poza tym posiada warunki fizyczne więc w razie czego i upchnąć na ławce w niższych ligach nie będzie go trudno.