Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15688
Stary 24.08.2009, 10:46
Miłość do tego pożal się Boże klubu czy własna przyszłość? Rzeczywiście, trudny wybór. Okuka i Śvitlica, ci to dopiero byli w elce zakochani Oby tylko nie skończyło się to jak w ich przypadku....

Myślę że jakby coś nie poszło to mamy jakiś plan B...
Odpowiedz cytując