|
Szczerze to nie ma kogo sprowadzić za Brożka. W lidze jest ubogo pod wzgledem napastników i nikt nie jest w stanie choćby w połowie zastapić Pawła. Taki Costly to jest za wolny zawodnik jak na Wisłę i w dodatku ten kto przygląda sie jego grze zauważy że gość bez piłki kompletnie nie biega. Z zagranicy z Polskich zawodników też nie ciekawie. Janczyk wiadomo, chyba nikt nie chce by po golu strzelał elkami, a Smolarek pewnie za drogi. Ja bym spróbował ściągnąć Rasiaka który chyba dalej gnije w Southampton i pewnie by chciał sie wyrwać (cenie go wyżej od Sagana).
|