Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
1487
24.08.2009, 10:39
Kupiłem 1numer tej gazety ale kolejnego już nie bo leją tam wodę jak w fakcie
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1