Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15686
Stary 24.08.2009, 10:38
Janczyk byłby dużym wzmocnieniem, po roku gry w Wisełce moim zdaniem przewyższył by umiejętnościami Pawła Brożka... Widziałem jego pare występów w lidze belgijskiej... ma znakomity zryw na bramkę i świetny strzał.... technicznie jest troszkę lepszy od Pawła... Gorzej gra głową.... Byłby to napewno ciekawy transfer....Z jednej strony bierzmy go a z drugiej pomyślmy bo Jańczyk nie ukrywa swojej sympatii do legii...
Odpowiedz cytując