Janczyk siedział za długo na ławie wtedy, kiedy miał najwyższą formę, czyli na MŚ U-21. Ale któż wierzył, że w CSKA będzie miał miejsce w 1-wszym sqadzie? Chociaż kto wie, może sprawdziłby się w 70 lidze świata ?

Przykład Franka i Gancarczyka napawałby mnie optymizmem
PS: Tylko co na to Legioniści? xD