Incognito2192 napisał(a):

|
Ciekawe że na żadnym forum Fulham nie znalazłem ani jednego tematu ze słowem "Brozek".
|
Zaskoczony?jedyne co mi chodzi w kontekście tego transferu po głowie to to do jakiego klubu przyjdzie Brożek po roku dwóch z Anglii, czy już tam będzie przerzucany z klubu do klubu?
Edit. Piszesz o Janczyku z CKSAA,który teraz gdzieś tam jest wypożyczony? Szczerze mówiąc to facet jest za słaby na nasze potrzeby.