|
Z bramkarzy widziałbym na pewno u nas Mateusza Bąka, niesamowicie zwinny, skoczny bardzo dynamiczny bramkarz. Poprzednią rundę w Lechii był kontuzjowany, bronił Kapsa i było widać różnicę... Bąk broni bardzo efektownie, trzeba przyznać że nie raz aż za bardzo pod publiczkę(w sumie Majdan był podobny), ale chłopak jest w dobrym wieku jak na golkipera. Podobno już się nim interesowaliśmy, ale nic z tego nie wyszło. Ja byłbym ZA, na pewno byłby w stanie nawiązać walkę z Mariuszem(który trzeba przyznać z Arką bronił dobrze).
|