Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
Od: 05.2008
Offline
#
4123
24.08.2009, 07:17
Jesli mnie wzrok nie myli, to na kamerce widac już pierwsze filary w narożniku B/D.
Najwspanialszy klub na świecie...
KuKoC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuKoC
Znajdź inne posty napisane przez KuKoC