Inny trener inny styl gry (lepszy lub gorszy).Wisła w jednym sezonie zajeła 8-me miejsce a pozniej praktycznie tymi samymi grajkami (i Kosowskim) Skorża siegnal po majstra z duza przewagą . Trener to 40% sukcesu .
Wcale bym sie nei zdziwil gdyby teraz Cracovia grala tak dobrze jak BOT Belchatów Lenczyka 2 lata temu gdy byl vice majstrem (o ile dobrze pameitam) ,wiec derby i cały sezon z pasiastymi moze byc w tym roku ciekawy
