|
Costly nie chce grac w Belchatowie(i to tez podobno, bo jak widzimy gra). Roger nie pasuje do stylu Legii(jesli takowy istnieje, bo za Urbana takowego nie zauwazylem), bardziej pasowalby do naszej pilki, a ze ofert brak z ciekawych klubow, to pewnie bez problemu zostalby w Polsce(przeciez juz od czerwca moze podpisac kontrakt z jakimkolwiek klubem). Ja szukam i pisze o pilkarzach, ktorzy mogliby wskoczyc odrazu do pierwszego skladu, a takich jest niewielu w naszej lidze...napewno po transferze Brozka zbawieniem nie bylby Wilczek.
Wydaje mi sie, ze i tak Pawel z nami zostanie, przynajmniej na runde jesienna.
|