Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1476
Stary 24.08.2009, 01:11
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ale .......icie chłopaki.Wspomniał też o tym, jak ta biała gwiazdka na "plecach" jest coraz mniejsza dla Legii i Lecha.Co jak co ale Laskowski jest moim zdaniem najbardziej prowiślackim komentatorem C+.Ogólnie prowadzi mecze na bardzo wysokim poziomie.Komentarz przyozdobiony jest często śmiesznymi anegdotami, cytatami, wiadomościami, merytorycznymi uwagami.Naprawdę bardzo fajnie się słucha tego Pana.
Widzisz bo ja dalej nie rozumie czemu w w trakcie kiepskiego meczu w Wodzisławiu tenże czołowy komentator c+ schodzi na temat nie związany w żaden sposób z danym spotkaniem i co to jest przytyk dla nas czy też tuszowanie słabosci jednego z faworytów do mistrzostwa kraju ?
I tu jest Laskowski pogrzebany pomimo że wychamował z okazywaniem swoich sympatii w trakcie pracy ale dawne pianie z zachwytu nad grą L , za co był często krytykowany pozostawiło swoje pietno .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 24.08.2009 o godz. 01:16.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując