Pablo84 napisał(a):

|
Ale .......icie chłopaki.Wspomniał też o tym, jak ta biała gwiazdka na "plecach" jest coraz mniejsza dla Legii i Lecha.Co jak co ale Laskowski jest moim zdaniem najbardziej prowiślackim komentatorem C+.Ogólnie prowadzi mecze na bardzo wysokim poziomie.Komentarz przyozdobiony jest często śmiesznymi anegdotami, cytatami, wiadomościami, merytorycznymi uwagami.Naprawdę bardzo fajnie się słucha tego Pana.
|
Widzisz bo ja dalej nie rozumie czemu w w trakcie kiepskiego meczu w Wodzisławiu tenże czołowy komentator c+ schodzi na temat nie związany w żaden sposób z danym spotkaniem i co to jest przytyk dla nas czy też tuszowanie słabosci jednego z faworytów do mistrzostwa kraju ?
I tu jest Laskowski pogrzebany pomimo że wychamował z okazywaniem swoich sympatii w trakcie pracy ale dawne pianie z zachwytu nad grą L , za co był często krytykowany pozostawiło swoje pietno .