|
Janczyk?
Ciekawy pomysł. Są tylko dwa problemy. Czy ktoś wie w jakiej on jest teraz formie i, czy on czasem nie deklarował miłości do L'ki?
Umiejętności miał bardzo fajne - niezła technika i szybkość, a do tego potrafił zachować spokój pod bramką i umie grać obiema nogami. Drogi nie powinien być, bo na początku roku niemal trafił do Bełchatowa. Przez pół roku w belgijskim średniaku strzelił 5 goli, choć nie stawiano tam na niego jakoś szczególnie mocno.
Warto mu się przyjrzeć.
Ostatnio edytowane przez jova : 24.08.2009 o godz. 01:05.
|