brasilia79 napisał(a):

Innymi słowy nasz trener woli piłkarzy, którzy niestrzelanie bramek mogą zacząć od zaraz od tych, którzy potrzebowaliby czasu aby udowodnić swoją nieprzydatność.
Normalnie zwaliłbym wszystko na domysły dziennikarzy, ale to bardzo w stylu Skorży.
Cóż, zobaczymy...
A tak przy okazji - ostatnim zakupionym przez Wisłę napastnikiem, który się sprawdził był Kuźba. A kiedy pisze o Kuźbie, to wszyscy chyba domyślają się o który transfer mi chodzi...