Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15669
Stary 24.08.2009, 00:51
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
Wisła interesuje się Costly'm i Janczykiem
http://krakow.naszemiasto.pl/sport/1039655.html
Innymi słowy nasz trener woli piłkarzy, którzy niestrzelanie bramek mogą zacząć od zaraz od tych, którzy potrzebowaliby czasu aby udowodnić swoją nieprzydatność.
Normalnie zwaliłbym wszystko na domysły dziennikarzy, ale to bardzo w stylu Skorży.
Cóż, zobaczymy...

A tak przy okazji - ostatnim zakupionym przez Wisłę napastnikiem, który się sprawdził był Kuźba. A kiedy pisze o Kuźbie, to wszyscy chyba domyślają się o który transfer mi chodzi...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując