Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.08.2009, 00:06
Hahaha jesli Jaga stratowala by normalnie to dzis byla by zaraz za nami

oj topowy meczyk sie na szykuje,wreszcie jakis rywal ktory cos gra

Zobaczmy czy bledy z Levadii zostaly skorygowane
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując