jasnyGwint napisał(a):

bo jaka liga taki najlepszy napastnik.
Ciekawe co teraz zrobi nasz zarząd. Oczywistym jest, że conajmniej 1/3 z tej kasy powinna pójść na jakiegoś napastnika, no ale my mamy wirtualną dziure budżetową więc jakoś bardzo na to nie licze.
Brożek jaki był taki był, ale troche tych bramek strzelał, a jak nie strzelał to asystował. Obawiam się teraz serii remisów jak dwa lata temu, i jedyna nadzieja w tym, że Legia i Amika będą grać taką padake jak do tej pory. O ile na Legie chyba można liczyć tak wroniecki super-team po odpadnięciu z pucharów w czwatek może się wziąźć do roboty i w końcu zaczać iść na tego majstra...
No zawsze można liczyć że Ćwielonga, w końcu Brożek na początku również marnował 90% sytuacji a potem zmniejszył tą liczbę do 50% co dało mu dwie korony króla strzelców czego i Ćwielongowi trzeba życzyć.
|
Jesli Pawel odjedzie to ktos na jego miejsce to nie widzi mi sie,tylko obowiazek zeby wogole myslec o strzelaniu bramek,
Zostanie nam Maly,i Cwielong....czyli sam Maly..
Boguski wroci niewiadomo kiedy...musmy kogos kupic jesli Brozka wytransferują...