Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3814
Stary 24.08.2009, 00:01
Po co komu ten legijny gamoń który zarabia chore pieniądze a od roku gra b.słabo i czasem mu 1 mecz wyjdzie już wole Wilczka który ma chęć do gry
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
Odpowiedz cytując