Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare
Offline
#
3814
24.08.2009, 00:01
Po co komu ten legijny gamoń który zarabia chore pieniądze a od roku gra b.słabo i czasem mu 1 mecz wyjdzie już wole Wilczka który ma chęć do gry
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
GiZmO_14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiZmO_14
Znajdź inne posty napisane przez GiZmO_14