Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 23.08.2009, 23:43
Co by nie mowic Arka to dobra ekipa i na robienie fochow Amiki sobie nie pozwoli,

Osobiscie popieram to co zrobilo Zaglebie i Arka ,trzeba miec swoje zdanie.

Triada sie posypie,ciekawe jakich "nowych" kumpli znajdzie sobie Kuchenkorz.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując