Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.08.2009, 22:20
Ciężki mecz, ale Wisła potrafi paradoksalnie lepiej zagrać z trudniejszym przeciwnikiem. Sądzę, że wygramy, w najgorszym wypadku remis.
Odpowiedz cytując