Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 23.08.2009, 22:16
Kot ma racje. Gdyby zamiast Czyzniewskiego, Maleckim w korytarzu potrzaslo kilku gdynskich kibicow, to odbior calej sytuacji bylby zapewne inny. A gdyby tak cos podobnego mialo miejsce na Wisle i przykladowy Trytko zostal capniety za nos przez felipe do spolki z Incognito2192, to w jednej chwili stalibysmy sie swiadkami zmasowanej nagonki medialnej oraz tekstow o skandalu z udzialem kiboli i koniecznosci surowego ukarania klubu w zwiazku z tym
Ale jak widac, kiedy w role kibica-chuligana wciela sie niejaki wielce szanowny Czyzniewski, to wszystko jest juz ok, bo przeciez Malecki nie mowil do niego per pan, tak jakby mial taki obowiazek. Kto wie, moze Czyzniewski doczekalby sie wiecej szacunku, gdyby samemu nie obrazal Malego okreslajac gwiazdeczka itp.

Inna rzecza jest krnabrny charakter Patryka i latwosc do zbytniego podpalania sie w przeroznych sytuacjach. Ja tu widze duza role trenera, ktory w kazdym klubie powinien tez spelniac role psychologa i wychowacy. Ciekawe czy ktokolwiek w klubie chociaz probowal rozmawiac z Malym ? Mam nadzieje, ze jesli jeszcze nie, to stanie sie to niebawem.

Mozna, a nawet trzeba miec do Malego obiekcje, ale bez przesady. W koncu chlopak wygral nam w Gdynii mecz i nie od dzis daje temu zespolowi wiecej, niz niejeden jego ulozony, komunikatywny klubowy kolega, zarabiajacy przy okazji o wiele wiecej.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 23.08.2009 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując