Chesteroski napisał(a):

|
Jakbym był Bednarzem, to bym się przyjrzał uważnie grze Wilczka z Piasta. Już w zeszlym sezonie mi się jego gra podobała, a na początku tego potwierdza, że ma zadatki na dobrego piłkarza i idzie dobrą drogą. Myśle że, w kontekście wygasającego kontraktu Cantoro i coraz częstszym przebąkiwaniu Diaza (czy też jego menadżera) o odejściu, to idealny kandydat, mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za transfery do zimowego okienka na ten pomysł wpadną.
|
mi tez sie ten Wilczek z Piasta podoba, mysle ze Piast zbyt duzo za niego by nie chcial
