Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 23.08.2009, 22:04
emsi napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu niedawno pisał, że wszyscy na tym forum tylko narzekają
To fakt nie narzekanie.

A co do Ruchu, podczas ostatnich wizyt u nas prezentowali się świetnie i jak widać poziom wyjazdowy utrzymują.
Ostatnio edytowane przez ewcia : 23.08.2009 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując