Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
1168
23.08.2009, 22:04
emsi
napisał(a):
Ktoś tu niedawno pisał, że wszyscy na tym forum tylko narzekają
To fakt nie narzekanie.
A co do Ruchu, podczas ostatnich wizyt u nas prezentowali się świetnie i jak widać poziom wyjazdowy utrzymują.
Ostatnio edytowane przez ewcia : 23.08.2009 o godz. 22:07.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia