Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15660
Stary 23.08.2009, 21:45
Smutne ze najlepszy napastnik z naszej ligi w ciagu ostatnich 3 lat idzie? za granice za marne 2.5 mln euro. Oj cieniutka jest ta polska pilka klubowa.
Odpowiedz cytuj±c