Incognito2192 napisał(a):

Bez przesady, zwrócił mu uwagę i go chwycił jak małego gówniarza a tu zaraz wielkie halo. Małecki sam sobie jest winien bo gwiazdorzy i prowokuje, a Czyżniewski może nie jest najodpowiedniejszą osobą ale jest starszy od niego ponad 2 razy i wyższy o głowę więc sobie na pewno nie pozwoli żeby do niego mówił na ty jakiś młodziak.
To tak jakby podobnie zrobił np Kazimierz Kmiecik z Rybusem jakby do niego zaczynał.
|
Sugerujesz że Małecki podszedł do niego pierwszy po meczu i wygarnoł na TY? Chyba sam w to nie wierzysz
Było zapewne inaczej - Czyżniewski zaatakował Małeckiego w korytarzu klubowym wyjechał mu na TY i zjebał go.... wiadomo (może mu jeszcze od psów ubeckich wyjechał...) Małecki zadziorny powiedział (burakowi z Arki) na Ty to tramwaj staje itd.(przykład) a wtedy Czyżniewski wytargał go za ucho....
Sugerujesz że Małecki podszedł ni z gruchy ni z pietruchy do starszego gościa i wygarnął mu Ty chuju?

To czemu nie zrobił tego od razu do trenera Arki, prezesa itd?
Musiało być zgodnie z moją wersją...
Stąd twój przykład z Kmiecikiem chyba nie pasuje
