orzeu napisał(a):

Wez tez pod uwage ze to pierwszy chyba wyjazd Ruchu od czerwca a my mielismy w tym samym czasie cztery wyjazdy i trzy "wyjazdy" wiec cisnienie u nich bylo wieksze.
Ale faktem jest ze Ruch na wyjazdy jezdzi w duzych liczbach.
|
U nas moglibyśmy i z 5 lat nie jeździć, a ciężko by było by 1300 osób się na wyjazd do Lubina wybrało - niestety.