Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 23.08.2009, 21:11
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Wez tez pod uwage ze to pierwszy chyba wyjazd Ruchu od czerwca a my mielismy w tym samym czasie cztery wyjazdy i trzy "wyjazdy" wiec cisnienie u nich bylo wieksze.
Ale faktem jest ze Ruch na wyjazdy jezdzi w duzych liczbach.
U nas moglibyśmy i z 5 lat nie jeździć, a ciężko by było by 1300 osób się na wyjazd do Lubina wybrało - niestety.
Odpowiedz cytując