uzytkownik_forum napisał(a):

|
Z pewnoscia nie lepiej ogladac mecz ( na siedzaco..) z trybun swojego klubu - wystarczy miec choc troche ambicji. Wiem, ze pieniadze to potezny magnes, ale niejeden zmienil klub dla kasy, by potem zmarnowac sobie kariere i w konsekwencji zarabiac mniej na koncu swiata, zamiast zarabia w klubie, z ktorego odszedl w glorii i chwale.
|
Za 540 tyś ojro to zapiąłbym na rynku orangutana.
Żurawia trzymali i niestety przetrzymali. Niech Brożek idzie, zarobi i wróci za 3-4 lata zarobiony i jeszcze lepszy.