Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15654
Stary 23.08.2009, 20:48
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Z pewnoscia nie lepiej ogladac mecz ( na siedzaco..) z trybun swojego klubu - wystarczy miec choc troche ambicji. Wiem, ze pieniadze to potezny magnes, ale niejeden zmienil klub dla kasy, by potem zmarnowac sobie kariere i w konsekwencji zarabiac mniej na koncu swiata, zamiast zarabia w klubie, z ktorego odszedl w glorii i chwale.
Za 540 tyś ojro to zapiąłbym na rynku orangutana.

Żurawia trzymali i niestety przetrzymali. Niech Brożek idzie, zarobi i wróci za 3-4 lata zarobiony i jeszcze lepszy.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując